Onwin Kayıt Olmak İçin Ne Yapmalıyım?

Onwin Kayıt Olmak İçin Ne Yapmalıyım?

29 Kasım 2021 0 Yazar: admin

Onwin Kayıt Olmak İçin Ne Yapmalıyım?

En yüksek oranlar ile iddaa oynamak, her maça tek maç iddaa kuponu yapmak, eğlenceli, heyecanlı oyunlarda kazanmak ya da bu şansı elde etmek istiyor iseniz, kayıt olacak yani hesap açma işlemini yapacaksınız. Onwin kayıt olmak için ne yapmalıyım? Türkiye’de belirlenmiş yani Türkiye için belirlenmiş 18 yaş sınırında olacaksınız. Üyelik başvuru belgesi olarak tanımlanmış üyelik formunu doldurup, müşteri hizmetlerine göndereceksiniz.

Onwin Başvuru Belgesi

Kayıt olmak için öncelikli olarak, onwin başvuru belgesi olarak tanımlanmış formu açmanız, doldurmanız gerekmektedir. Bu form, Türkçe dil seçeneğinde hazırlanmıştır. Kullanıcı adı belirleyip, elektronik posta adresini yazacaksınız. Şifre belirleyip, cep telefon numarasını paylaşacaksınız. Arkasından cinsiyet seçimi, isim, soy isim, doğum tarihi, açık adres bilgisi gibi bilgileri de paylaşmanız gerekmektedir. Üyelik başvuru formunu doldurup, hesap oluştur butonu ile göndereceksiniz. Müşteri hizmetleri onay vermesine müteakip, aktivasyon linki gönderilecektir. Gönderilen aktivasyon linki ile siteye girecek ve ip adresini sisteme tanımlayacaksınız.

Onwin Nereden Kayıt Olacağım?

Kayıt olmaya karar verdiğinizde, yukarıdaki işlemleri gerçekleştirmeye karar verdiğinizde, 2 farklı seçeneği tercih edebilirsiniz. Onwin nereden kayıt olacağım? Onwin giriş linki ile siteyi açabilirsiniz. Ana ekrana dikkatli bir şekilde baktığınızda, ana ekran üzerinde kayıt şeklinde bir buton olduğunu göreceksiniz. Buradan seçim işlemini yapmanız ve yukarıda bahsedilen işlemleri tamamlamanız yeterli olabilir. Yeni giriş adresini araştırmak haricinde, isterseniz onwin üyelik linki üzerinden de tıklama işlemini yapıp, aynı konuma gelmeniz ve başvuru sürecini tamamlamanız mümkün olacaktır.

Onwin Kayıt Ücreti Ve Belge Talebi

Son olarak onwin kayıt için ya da onwin kayıt olmak için ne yapmalıyım? Sorusunda para ve belge anlayışına bakalım. Onwin kayıt ücreti ve belge talebi ile başvuru yapan şahısların karşısına çıkmayacaktır. Herhangi bir ücret talep edilmesi mümkün değildir. Tabi ki yatırılan paralardan da abonelik ya da üyelik ücreti gibi bir kesinti yapılmayacaktır. Başvuru belgesinde en alt bölümünde kullanıcı sözleşmesini okudum ve kabul ediyorum kutusunu işaretlemek zorundasınız. Bu karşılıklı sözleşme anlamına gelecektir. Buna istinaden, sizlerden yani başvuru yapacak olan şahıslardan istenen herhangi bir belge bulunmamaktadır.